קורס קידום אתרים חינמי

דברי פתיחה

שלום לכל הסטודנטים שהצטרפו אלינו, ספיידר ווב השיקה קורס קידום אתרים חינם שמכיל בתוכו את כל סודות הקידום במקום אחד. הקורס ממוקד לקידום אתרים, במהלכו תוכל ללמוד לבד Seo ולקדם אתרים בכחוחות עצמכם. לפני בניית הקורס הייתי בדיוק בנעליים שלכם. חיפשתי קורס Seo אונליין חינמי ולצערי כל מה שנתקלתי בו היה ברמה ירודה ונאלצתי לשלם 7,000 ש"ח עבור קורס קידום אתרים פרונטלי. הקורס מקיף ומאוד ממוקד. הוא מכיל קישורים לכלים חינמיים כמו גוגל אנליטיקס וגוגל סרץ' קונסול שיסייעו לכם לקדם ועקוב אחר הביטויים בתוצאות החיפוש בכוחות עצמכם. כל השיעורים מסודרים לפי הליך הלמידה הנכון, כלומר מרקע תיאורטי ומושגי Seo כלליים ובאופן הדרגתי דרגת הקושי עולה ונכנס לתוכן מקדמי אתרים מתקדם. 

מבחן וקבלת תעודה בקורס קידום אתרים חינם

במהלך הקורס נשמח להשיב על שאלות נקודתיות ולשמוע ממכם הצעות לשיפור. בסוף הקורס יצורף מבחן Seo הכולל בתוכו את כל החומר הנלמד וינפיק לכל הסטודנטים שעברו אותו בציון 80 ומעלה תעודת מוסמכי Seo מבית ספיידר ווב. הושקעו קרוב ל 100 שעות בבניית הקורס, מאחל לכם כניסה רכה לשוק העבודה וקידום פורה. 

להלן סילבוס הקורס, כמובן שכל התכנים בחינם ללא הפתעות והכל דרך האונליין. צפייה מהנה ובהצלחה מצוות ספיידרווב! 

קורס קידום אתרים

בניית היררכיה באתר ווב

למה צריך היררכיית אתר?  בדיוק כמו בהיררכיה ארגונית קיימת גם היררכית אתר, מדובר בעצם בסדר העדיפויות שלנו ופיזור סמכות עמודים. היררכיית אתר נכונה צריכה צריכה

קרא עוד »
סגירת תפריט

צעד קטן לאדם,

צעד גדול לקידום עסק שלך!